Uticaj Covid-a na mentalno zdravlje mladih

Projekat učenika 10 razreda Kembridž programa

Kao deo vežbe Metoda Istraživanja Tržišta u slopu biznis predmeta, učenici Y10 Kembridž programa, bavili su se temom “Uticaj pandemije uzrokovane Covid19 virusom na mentalno zdravlje mladih”. U sklopu ovog interesantnog projekta, učenici su pripremili upitnik od 16 pitanja koja su postavljali svojim vršnjacima. Ukupno 40 ispitanika je učestvovalo i podelilo svoje odgovore. Takođe, učenici su za potrebe istraživanja koristili dostupnu literaturu na ovu temu. Rezultati su bili više nego zanimljivi!

Sve pohvale za naše buduće istraživače kao i za njihovog predavača biznisa Sanju Šćekić!