Druženje uz sport

Tradicija Osnovne škole "Plavi krug"

U petak, 10. septembra 2021. godine učenici starijih razreda „Plavog Kruga“ imali su sportski dan na Adi Ciganliji u periodu od 10 do 13 časova. Sportski dan na Adi na početku nove školske godine postao je tradicija naše škole.
Svi učenici su bili u prilici da se oprobaju u različitim aktivnostima kao što su vožnja bicikla, šetnja oko Ade, sportske igre, košarka i fudbal. Najviše učenika se opredelilo za vožnju bicikla.
Učenici i nastavnici jednoglasno su ovaj dan ocenili odličnom ocenom, o čemu svedoče i nasmejana lica sa fotografija.