NOVI POČETAK

Svečani prijem učenika prvog razreda Obrazovnog sistema "Crnjanski"

Devetnaesti put Obrazovni sistem „Crnjanski“ otvara vrata novim učenicima. Udruženi oko ideje „Znanje je vrednost“, ovogodišnji svečani prijem organizovali su bivši učenici. Oni su novim đacima poslali poruke podrške i ukazali na sve prednosti koje im ovaj obrazovni sistem pružio.
Kao formirani i svestrani ljudi, pokazali su koliko im je značila podrška profesora i znanje koje su dobili tokom četiri godine pohađanja naše škole.
Uz prijatne tonove kompozicija koje je izvodio Marko Miladinović, beseda Ognjena i Alekse Miloševića i izražanog kazivanja stihova Crnjanskog Adrijane Mulić, učenici su dobili najlepši poklon – podršku i prijateljsku ruku koja će ih voditi kroz školski život.